کاغذکش کونیکا 452 اصل فابریک با مغزی

قیمت و خرید کاغذکش کونیکا ۴۵۲، ۵۵۲، ۶۵۲ اصل فابریک با مغزی ساخت ژاپن با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از طریق وب سایت شرکت افزار گستر به صورت پخش عمده و خریده امکان پذیر می باشد. جهت دریافت قیمت خرید کاغذکش کونیکا ۴۵۲ با ما همراه باشید.

کاغذکش کونیکا 452

کاغذکش کونیکا ۴۵۲ یکی از قطعات دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا بیزهاب می باشد. این قطعه از جنس لاستیک خاصی ساخته شده و دارای آج هایی بر روی سطح خود می باشد که وظیفه کشیدن و انتقال کاغذ را از کاست به مسیرهای مختلف دستگاه برعهده دارد.

کاغذکش کونیکا 452

این قطعه پلاستیکی در درون یک عدد میله پلاستیک فشرده به نام مغزی قرار دارد و در یونیت کاغذکش دستگاه کونیکا قرار می گیرد. پس از دریافت دستور پرینت یا کپی اولین مرحله برداشتن یک برگ کاغذ از کاست های مختلف دستگاه است که توسط اپراتور دستگاه فرمان می شود.
عملیات بدین صورت است که آسانسور کاست کاغذ بالا آمده و کاغذکش یک برگ را می کشد و منتقل می نماید.

چه زمانی کاغذکش های کاست کونیکا باید تعویض گردد؟

حال اگر این فرایند توسط کاغذکش کونیکا ۴۵۲ به درستی انجام نشود و کاغذ را نتواند بکشد باید بررسی گردد و به احتمال زیاد کاغذکش صاف شده یا بر اثر گرد و غبار یا پارگی کارایی خود را از دست داده که باید بعد از بررسی در صورت نیاز تعویض گردد.

کاغذکش کونیکا 452

خرید یک کاغذکش کونیکا ۴۵۲ با کیفیت و اصلی از یک مرکز و نمایندگی فروش محصولات ماشین های اداری معتبر از اهمیت خاصی برخوردار است بدین صورت که کاغذکش کونیکا ۴۵۲ در انواع متعددی در بازار با قیمت های مختلفی موجود است. گاها مشتریان فریب ارزانی این قطعه را خورده و کاغذکش بی کیفیت را خریداری می نمایند و خیلی زود خراب شده و مجبور به هزینه زیادی نمایند.

خرید کاغذکش کونیکا 452 اصل فابریک ژاپن

خرید کاغذکش کونیکا ۴۵۲ اصل فابریک ژاپنی با مغزی از طریق وب سایت شرکت فراهم گردیده و شما میتوانید محصولی با کیفیت و درجه یک را به تعداد نیاز خود خریداری و در کوتاه ترین زمان آن را در سراسر کشور با مناسب ترین قیمت دریافت نمایید.

 

جهت خرید و دریافت قیمت کاغذکش کونیکا ۴۵۲ و سایر قطعات دستگاه کونیکا مینولتا با واحد فروش ما در تماس باشید. جهت دریافت آخرین اخبار و قیمت محصولات، تخفیف ها و جشنواره های فروش ویژه، ما را در شبکه های اجتماعی صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی ما را همراهی نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید