عمده فروشی تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ رنگی

قیمت خرید و پخش عمده تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ ۵۵۲ ۶۵۲ از طریق وب سایت شرکت افزار گستر به صورت نمایندگی فروش عمده و خرده ویژه همکاران و مشتریان گرامی امکان پذیر می باشد. جهت دریافت قیمت خرید تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ با واحد فروش ما در تماس باشید.

تعداد چاپ با تونر اورجینال کونیکا

تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ یکی از مرغوب ترین بهترین ست تونرهای دستگاه های کونیکا مینولتا رنگی در دنیا می باشد. به دلیل تکنولوژی ساخت دقیق توسط خود کمپانی مینولتا و سازگاری و سینک بالا دستگاه با تونر سبب شده این تونر بسیار کم مصرف و بهینه و با کم‌ترین میزان زائد مورد استفاده قرار گیرد.

 

اگر شما چاپی در ابعاد A4 با میزان پوشش رنگ ۵ درصد داشته باشید این ست تونر فابریک و اورجینال بیش از ۴۰ هراز برگ را برایتان جواب گو خواهد بود. ولی این عدد و کنتور بستگی به میزان تونری که در چاپ شما مصرف می‌گردد بستگی دارد بدین صورت که اگر چاپ شما تمام صفحه رو تونر پوشش دهد مسلم است تعداد کنتور چاپ و پرینت کاهش پیدا خواهد کرد.

تونر اورجینال کونیکا 452

وزن تونر کونیکا مینولتا چقدر است؟

ست تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ مینولتا همان طور که می دانید از ۴ رنگ آبی و قرمز و زرد و مشکی تشکیل شده اند و در سری ۲ دستگاه ها به دلیل بزرگتر بودن یونیت درام مشکی حجم تونر مشکی ب دلیل استفاده بیشتر از آن، بزرگ تر تعبیه و ساخته شده است. به همین دلیل وزن کارتریج تونر مشکی در مقایسه با ۳ رنگ تونر دیگر بیشتر بوده بدین صورت وزن رنگ مشکی ۸۰۰ گرم و قرمز و آبی و زرد هر کدام ۵۰۰ گرم می باشد.

تونر اورجینال کونیکا 452

کیفیت بالا تونر کونیکا در چاپ

اگر جزو کسانی هستین که کیفیت چاپ و پرینت برایتان بسیار مهم و دغدغه برانگیز است کارتریج تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ بهترین و نهایی ترین پیشنهاد و انتخاب برایتان می باشد. ست تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ مینولتا شما را در داشتن بهترین چاپ و کپی در صورتی که دستگاه تان از وضعیت فیزیکی سالمی برخوردار باشد همراه بسیار خوبی برایتان خواهد بود.

 

هرچند باید گفت که قیمت تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ در مقایسه با سایر تونرهای فابریک و شارژی به چند برابر قیمت نیز می رسد و از قیمت بالایی در بازار ایران برخوردار است. اگر مشکلی در بخش هزینه برای این محصول ندارید این بهترین گزینه ما برای شما می باشد.

تونر اورجینال کونیکا 452

قیمت خرید تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ رنگی

واردات تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ به کشور به دلیل نوسانات قیمت ارز به شدت متلاطم بوده و همیشه سیر صعودی داشته و گاها برای افراد صرفه اقتصادی نداشته که چیزی بین ۴.۵ تا ۵ میلیون صرف خرید این محصول نمایند. قیمت خرید تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ و ۵۵۲ و ۶۵۲ رنگی دستگاه مینولتا همیشه در حال تغییر بوده و نرخ ثابتی را برای آن نمی توان در نظر گرفت.

 

جهت خرید و دریافت آخرین قیمت عمده و تک ستی محصولات دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا از جمله ست تونر اورجینال کونیکا ۴۵۲ می توانید با واحد فروش ما در تماس و ارتباط باشید و جهت ثبت سفارش خود اقدام نمایید. جهت دریافت آخرین مطالب و اخبار فروش ویژه محصولات و تخفیف های شرکت افزار گستر میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید