افزار گستر
سه شنبه , تیر ۱۷ ۱۳۹۹
وب کلینر ریکو

خرید وب کلینر ریکو ۱۰۶۰/۶۰۰۰ کپی پلاس

قیمت و خرید وب کلینر ریکو از طریق وب سایت شرکت افزار گستر به صورت عمده و تکی امکان پذیر می باشد. برای دریافت قیمت وب کلینر ریکو ۱۰۶۰/۶۰۰۰ و سایر مدل های دستگاه ریکو با ما همراه باشید. شما می توانید محصول خود را در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت خریداری و تحویل بگیرید.

وب کلینر ریکو از مواد مصرفی دستگاه های کپی ریکو به حساب می آید و در برند و مدل های مختلف به فروش می رسد. این محصول مناسب برای دستگاه ریکو آفیشیو ۱۰۶۰, ۱۰۷۵, ۲۰۶۰, ۲۰۷۵, ۷۵۰۰ است.

وب کلینر ریکو چیست و چه وظیفه بر عهده دارد؟

وب کلینر یکی از قطعات درون یونیت فیوزینگ یا همان هیتر دستگاه های کپی ریکو می باشد و وظیفه آن تمیز نمودن دور هات رول از ضایعات باقی مانده تونر و گرد و غبار است. وب ریکو از حالت چرب و روغنی برخوردار بوده و این خاصیت باعث می شود ذرات ناخالصی را به خود بچسباند و از روی هات رول یونیت هیتر پاکسازی‌ نماید.

وب کلینر ریکو ۱۰۶۰/۶۰۰۰ کپی پلاس ساخته کشور ژاپن از بهترین نوع وب کلینر در ایران می باشد و متراژ کامل و زیادی دارد. وب ها از جنس الیاف نسوز آغشته به نوعی روغن مخصوص می باشد و بر اثر مرور زمان مصرف شده و تمام می‌شود. وقتی رول وب تمام شود دستگاه به اپراتور پیغام تعویض وب را می دهد.

وب کلینر ریکو

خرید و دریافت قیمت وب کلینر ریکو

خرید و تهیه یک وب کلینر اصلی و با کیفیت باعث کاهش هزینه در خرید و تمیزی در پرینت و کپی شما می شود. جهت خرید و دریافت قیمت انواع قطعات و مواد مصرفی دستگاه کپی ریکو، از جمله وب کلینر ریکو می توانید با واحد فروش ما در تماس باشید و برای داستن بهترین محصول با مناسب ترین قیمت از همکاران واحد فروش ما مشاوره دریافت نمایید.

وب کلینر ریکو

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@

مطلب پیشنهادی

وب کلینر ریکو MP4000

خرید وب کلینر ریکو MP4000-MP5000 درجه یک

دریافت قیمت و خرید وب کلینر ریکو MP4000 و MP5000 با مناسب ترین قیمت و بالاترین …

تماس با واحد فروش: 09127198650