قیمت خرید پرس کونیکا 452 اصل فابریک

خرید پرس کونیکا 452، 552، 652، 451، 450، 350 به صورت عمده ویژه همکاران و تکی ویژه مشتریان گرامی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از طریق وب سایت شرکت افزار گستر میسر می باشد. جهت خرید و دریافت آخرین قیمت قطعات درجه یک کپی رنگی کونیکا با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

رول پرس فیوزینگ کونیکا مینولتا چه وظیفه ای دارد؟

پرس کونیکا 452، قطعه ای مهم از اجزا یونیت فیوزینگ یا همان هیتر دستگاه های کپی کونیکا مینولتا می باشد. یونیت فیوزینگ نقش پخت کاغذ و تثبیت تونر را دارد که با حرارت بالایی که از المنت ها دریافت می‌کند باعث تثبیت تصویر می شوند.

پرس کونیکا 452

این حرارت به قطعه ای استوانه ای شکل به نام هات رول می رساند که جنس بدنه آن از فلز تفلون است. کاغذی که تونر نچسبیده را با خود حمل می‌کند وارد فیوزینگ دستگاه شده و از بین ۲ قطعه اصلی و مهم که از دمای بالایی برخوردار اند عبور می کند. نام این ۲ قطعه پرس و هات رول کونیکا می باشد.

پرس کونیکا 452

پرس با فشاری که بر کاغذ وارد می آورد باعث تقویت و خوب پخته شدن کاغذ میگردد. در اثر مرور زمان و یا استفاده زیاد پرس ممکن است حالت خود را از دست بدهد یا حرارت غیر استاندارد آن را خراب یا موج دار نماید که آنگاه باید به فکر تعویض و خرید پرس کونیکا مینولتا افتاد.

خرید پرس کونیکا 452 کپی پلاس ژاپنی

خرید پرس کونیکا 452 کپی پلاس ساخت کشور ژاپن از یک نمایندگی معتبر فروش از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در بازار مدل های مختلف زیادی را شاهد هستیم که به فروش می رسد. انتخاب و خرید یک پرس با کیفیت و مطمئن از یک مرکز معتبر برای دستگاه تان می تواند برایتان خیال آسوده ای به همراه بیاورد.

پرس کونیکا 452

جهت دریافت قیمت خرید پرس کونیکا مینولتا برای سری C452, C552, C652 با واحد فروش ما در ارتباط باشید و از مشاوره همکاران ما در این زمینه بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید