خرید کاغذکش ریکو آفیشیو بسته 3 عددی

قیمت فروش و خرید کاغذکش ریکو آفیشیو اصل فابریک 1060، 2060، 1075، 2075 با مغزی و بدون مغزی ساخت ژاپن با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از طریق وب سایت شرکت افزار گستر به صورت پخش عمده و خریده امکان پذیر می باشد. جهت دریافت قیمت خرید کاغذکش ریکو آفیشیو با ما همراه باشید.

کاغذکش ریکو آفیشیو اصلی

کاغذکش ریکو آفیشیو یکی از قطعات دستگاه کپی ریکو آفیشیو می باشد. این قطعه از جنس لاستیک خاصی ساخته شده و دارای آج هایی بر روی سطح خود می باشد که وظیفه کشیدن و انتقال کاغذ را از کاست به مسیرهای مختلف دستگاه برعهده دارد.

کاغذکش ریکو آفیشیو

این قطعه پلاستیکی در درون یک عدد میله پلاستیک فشرده به نام مغزی قرار دارد و در یونیت کاغذکش دستگاه ریکو آفیشیو قرار می گیرد. پس از دریافت دستور پرینت یا کپی اولین مرحله برداشتن یک برگ کاغذ از کاست های مختلف دستگاه است که توسط اپراتور دستگاه فرمان می شود. عملیات بدین صورت است که آسانسور کاست کاغذ بالا آمده و کاغذکش یک برگ را می کشد و منتقل می نماید.

چه زمانی کاغذکش های ریکو آفیشیو باید تعویض گردد؟

حال اگر این فرایند توسط کاغذکش ریکو آفیشیو به درستی انجام نشود و کاغذ را نتواند بکشد باید بررسی گردد و به احتمال زیاد کاغذکش صاف شده یا بر اثر گرد و غبار یا پارگی کارایی خود را از دست داده که باید بعد از بررسی در صورت نیاز تعویض گردد.

کاغذکش ریکو آفیشیو

خرید یک کاغذکش ریکو آفیشیو با کیفیت و اصلی از یک مرکز و نمایندگی فروش محصولات ماشین های اداری معتبر از اهمیت خاصی برخوردار است بدین صورت که کاغذکش ریکو آفیشیو در انواع متعددی در بازار با قیمت های مختلفی موجود است. گاها مشتریان فریب ارزانی این قطعه را خورده و کاغذکش بی کیفیت را خریداری می نمایند و خیلی زود خراب شده و مجبور به هزینه زیادی نمایند.

خرید کاغذکش ریکو آفیشیو اصل فابریک ژاپن

خرید کاغذکش ریکو آفیشیو اصل فابریک ژاپنی با مغزی از طریق وب سایت شرکت فراهم گردیده و شما می توانید محصولی با کیفیت و درجه یک را به تعداد نیاز خود خریداری و در کوتاه ترین زمان آن را در سراسر کشور با مناسب ترین قیمت دریافت نمایید.

کاغذکش ریکو آفیشیو

جهت خرید و دریافت قیمت کاغذکش ریکو آفیشیو و سایر قطعات دستگاه ریکو آفیشیو با واحد فروش ما در تماس باشید. جهت دریافت آخرین اخبار و قیمت محصولات، تخفیف ها و جشنواره های فروش ویژه، ما را در شبکه های اجتماعی صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی ما را همراهی نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید