افزار گستر
سه شنبه , تیر ۱۷ ۱۳۹۹
دولوپر کونیکا 452

خرید دولوپر کونیکا ۴۵۲ ژاپنی وی جی

دریافت قیمت و خرید دولوپر کونیکا ۴۵۲ از طریق وب سایت شرکت افزار گستر امکان پذیر می باشد. شما می توانید جهت خرید دولوپر کونیکا ۴۵۲، ۵۵۲, ۶۵۲, ۳۵۰, ۴۵۰, ۴۵۱ با ما همراه باشید و سفارش خود را در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت دریافت نمایید.

دولوپر کونیکا ۴۵۲ وی جی ساخت ژاپن

پودر سنگین یا همان دولوپر یکی از مهم ترین مواد مصرفی در دستگاه های کپی می باشد. دستگاه رنگی کونیکا مینولتا هم از این تکنولوژی بهره مند است. برای کاربرانی که به دنبال داشتن یک دستگاه کپی رنگی با کیفیت هستند انتخاب یک دولوپر با کیفیت و اصلی برایشان حائز اهمیت می باشد.

انتخاب و خرید دولوپر اصلی و با کیفیت نقش مستقیم با کپی و پرینت دستگاه شما دارد. یک دولوپر با کیفیت و اورجینال ذرات تونر رنگی را به خوبی به خود جذب می نماید و در تثبیت نقش چاپ بسیار نقش پر اثری را دارد. یکی از بهترین دولوپرهای طرح درجه یک با کیفیت در ایران دولوپر کونیکا وی جی می باشد. خرید دولوپر کونیکا ۴۵۲ وی جی در ۲ نوع ارائه می شود:

  1. دولوپر رنگی
  2. دولوپر بی رنگ(دولوپر خام)

دولوپر کونیکا 452

توضیح مختصر در مورد این ۲ گزینه بدین صورت است که در دولوپرهای خام کاربر می توانید در صورت کسر و کم شدن حجم استاندارد دولوپر با استفاده از دولوپر خام(بی رنگ) به مقدار لازم در هر یک از ۴ رنگ ایمج خود در قسمت یونیت دولوپر اضافه نماید.

اما در دولوپر رنگی فقط دولوپر در رنگ بخصوص و یونیت دولوپر مختص به رنگ خود قابلیت استفاده دارد. دولوپر کونیکا ۴۵۲ وی جی ژاپن از قیمت و کیفیت بالا برخوردار است و جزو برندهای شناخت شده ایران می باشد.

نمایندگی خرید دولوپر کونیکا ۴۵۲ ژاپنی وی جی

خرید و تهیه دولوپر و سایر ملزومات دستگاه های چاپ از یک مرجع و نمایندگی معتبر از اهمیت خاصی برخوردار است و شما می توانید جهت خرید این محصول و دریافت آخرین قیمت محصولات با ما واحد فروش ما در تماس باشید و با مناسب ترین قسمت آنرا تهیه نمایید.

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@

مطلب پیشنهادی

خرید دولوپر توشیبا

خرید دولوپر توشیبا با مناسب ترین قیمت

خرید دولوپر توشیبا برای انواع دستگاه های کپی سیاه سفید و رنگی توشیبا از طریق …

تماس با واحد فروش: 09127198650