آسان ترین روش خرید تونر شارژ کارتریج CANON

تونر شارژ کارتریج Canon یکی از مهمترین بخش های کاربردی در پرینتر ها می باشد. برای خرید تونر شارژ کارتریج CANON می توانید تونر هایی با برند های مختلف خریداری کنید اما خرید تونر شارژ مناسب سبب افزایش طول عمر دستگاه و کیفیت چاپ بالاتر خواهد شد. افزار گستر اقدام به ارائه انواع اقسام تونر ها با کیفیت مطلوب نموده و می توانید بهترین محصول را از وب سایت این شرکت خریداری کنید. جهت انتخاب و خرید بهترین محصول با ما همراه باشید.

پرینتر Canon

خرید تونر شارژ کارتریج CANON

شرکت Canon یکی از شرکت های معروف و معتبر در زمینه ارائه انواع محصولات مرغوب الکترونیکی از قبیل دوربین و دستگاه های چاپ می باشد که می توانید بهترین ها را با برند آن خریداری نمایید. پرینتر Canon را می توان از نظر کارایی و ویژگی هایی که دارد به انواع مختلفی دسته بندی نمود و به همین دلیل می توانید متناسب با خواسته خود نسبت به انتخاب بهترین مورد اقدام نمایید.

پرینتر های شرکت کانن به انواع صنعتی و شخصی دسته بندی می شوند و به همین دلیل می توانید هم آن را در ابعاد کوچک و هم ابعاد بزرگ خریداری کنید.

کارتریج پرینتر Canon

هر یک از پرینتر ها از بخش های مختلفی تشکیل شده اند، با کنار هم قرار گرفتن تمامی بخش های پرینتر است که شاهد چاپ با کیفیت خواهیم بود. یکی از مهمترین بخش های پرینتر را می توان بخش کارتریج آن دانست.

پرینتر ها بسته به نوع کارتریجی که دارند به دو نوع جوهرافشان و لیزری دسته بندی می شوند. پرینتر های لیزری سرعت عمل بیشتری داشته و مزایای بسیاری نسبت به جوهر افشان خواهند داشت.

کارتریج ها بخش تونر یعنی همان انبار رنگ ها را خواهند داشت که پس از اتمام ماده چاپ، باید یا کارتریج تعویض شده و یا با تونر پر شود. پس از پر کردن کارتریج می توانید به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید.

خرید تونر شارژ کارتریج CANON

تونر شارژ کارتریج Canon

تونر ماده ای شبیه به پودر می باشد که عمل چاپ را به وسیله آن انجام می شود. این پودر مزایای بسیاری نسبت به جوهر داشته و یکی از مهمترین آنها را می توان افزایش کیفیت و عدم نیاز به زمان خشک شدن دانست.

خرید تونر شارژ کارتریج CANON را می توانید در انواع مدل های مختلف مشاهده کنید. این تونر ها را می توانید در 4 رنگ: آبی، زرد، قرمز و مشکی خریداری نمایید. تونر مشکی پرمصرف ترین نوع تونر ها می باشد.

خرید تونر شارژ کارتریج CANON را می توان به دو نوع اصل و تقلبی دسته بندی نمود که نمونه تقلبی به هیچ وجه نمی تواند ویژگی های نمونه اصل را داشته باشد و البته نوع شرکت ارائه دهنده نیز تاثیر بسزایی در کیفیت محصول خواهد داشت.

انواع تونر شارژ Canon

تونر شارژ Canon را می توانید در انواع مختلفی مشاهده کنید که هر یک از آنها از نظر برخی ویژگی ها با یکدیگر متفاوت خواهند بود. از جمله مهمترین انواع تونر شارژ های دستگاه کانن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تونر شارژ کانن 1005

این تونر از جمله باکیفیت ترین ها برای دستگاه های کانن و اچ پی می باشد که سازگار با کارتریج های زیر از دستگاه Canon می باشد:

 • 733
 • 728
 • 725
 • 713
 • 712

خرید تونر شارژ کارتریج CANON

تونر شارژ کانن 1200

این تونر یکی دیگر از بهترین ها برای شارژ کارتریج دستگاه های کانن می باشد که سازگار با انواع کارتریج های زیر می باشد:

 • 719
 • 708
 • 715
 • Fx9
 • Fx10
 • Ep26
 • Ep27

خرید تونر شارژ کارتریج CANON

مدل های ذکر شده تنها بخشی از انواع تونر هایی هستند که می توانید برای دستگاه canon خریداری نمایید. برای مثال؛ تونر شارژ Canon تندر یکی دیگر از تونر هایی است که قابلیت استفاده برای دستگاه های کانن را خواهد داشت.

خرید تونر شارژ کارتریج Canon

خرید تونر شارژ کارتریج CANON

برای خرید تونر شارژ کارتریج Canon راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت و در حالت کلی این راه ها به دو نوع دسته بندی می شوند. روش اول مراجعه به مراکز سطح شهر خواهد بود که طبیعتا این روش مشکلاتی نظیر وقت گیر بودن به همراه خواهد داشت. ممکن است حتی تونر مورد نظر خود را از بسیاری مراکز سطح شهر نیابید.

روش دوم که خرید از مراکز اینترنتی است بیشتر مورد توجه قرار گرفته و به همین منظور در زمینه های مختلف شاهد فعالیت وب سایت های متعددی هستیم. در زمینه تونر نیز شرکت های بسیاری فعالیت می کنند که انتخاب مرکز معتبر از میان آنها سبب خواهد شد که محصولی با کیفیت بالا خریداری نمایید.

افزار گستر به منظور جلب رضایت مشتریان اقدام به ارائه انواع اقسام مدل های تونر نموده و می توانید به سهولت محصول مورد نظر خود را از این مرکز خریداری نمایید.

قیمت تونر شارژ کارتریج Canon

خرید تونر شارژ کارتریج CANON

قیمت یکی از مهمترین مواردی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید. تونر شارژ کارتریج Canon به عنوان یک محصول وارداتی بوده و به همین دلیل قیمت آن بر حسب دلار محاسبه خواهد شد و ممکن است در روزهای متفاوت قیمت آن تغییرات چشمگیری داشته باشد.

نمونه اصل تونر طبیعتا قیمت بالاتری نسبت به طرح خواهند داشت اما برای تونر حتما از محصولات مرغوب استفاده کنید چرا که کیفیت چاپ، تاثیر مستقیم از تونر خواهد داشت.

افزارگستر به منظور جلب رضایت مشتریان، اقدام به ارائه تونر شارژ کارتریج Canon به صورت بدون واسطه نموده و به همین دلیل قیمت ها به حداقل رسیده اند و می توانید بهترین محصول  را با قیمتی ارزان خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید